Výběr skříně, jak postupovat při výběru vestavěné skříně na míru

výběr materiálů, dveří, doplňků, zaměření vestavěné skříně na míru a postup objednávky...

3 kroky ke skříni, odborné poradenství KOMANDOR

Pomůžeme Vám zorientovat se v základní problematice vestavěných skříní na míru a podáme Vám pomocnou ruku ve všech fázích realizace vestavěné skříně. Co byste tedy měli udělat, než zavítáte do studia společnosti KOMANDOR nebo do naší autorizované prodejny.

1. krok - změření rozměrů, výběr materiálů a doplňků vestavěné skříně

  • Výběr vestavěné skříně na míruZměřte orientačně rozměr požadované skříně na míru nebo rozměr prostoru ve Vašem bytě určený pro vestavbu skříně.
  • Udělejte si předběžnou představu jaký materiál budete chtít zvolit pro korpus skříně. Zda z více používaného a levnějšího lamina, které nabízíme ve více než 70 různých dekorech, nebo dáte přednost dřevené dýze, která je exkluzivnější a dražší. 
  • Vytvořte si představu o dveřích skříně.  Pořídíte dveře ze stejného materiálu jako je korpus skříně? Nebo v užším prostoru raději použijete zrcadla a tím opticky zvětšíte prostor, či investujete do jiných materiálů jako jsou: sklo, ratan, mřížky, žaluzie atd. Druhy materiálů dveří najdete na stránce výplně, nebo si je můžete prohlédnout přímo v naší prodejně.
  • Zamyslete se nad tím, jak by měla být vybavena Vaše skříň. Pomocí praktických doplňků dosáhnete lepšího i snadnějšího uspořádání věcí. Výběr doplňků pro vestavěné skříně na míru je opravdu veliký: šatní tyče, police, šuplíky, drátěné koše, výsuvné kalhotovníky a kravatovníky, výsuvné police atd. Mezi zajímavé doplňky vestavěných skříní patří držák na vysavač nebo držák na žehličku.

2. krok - návštěva prodejny nebo zaslání poptávky na vestavěnou skříň na míru

  • Pokud máte promyšlené všechny body uvedené v 1. kroku, pak navštivte některé ze studií společnosti KOMANDOR, nebo prodejny, které jsou autorizované pro prodej vestavěných skříní KOMANDOR.  Naši odborníci Vám vypracují grafický návrh a spočítají cenu vestavěné skříně na míru, předvedou širokou škálu dezénů i doplňků. Samozřejmě Vám také rádi při výběru skříně kvalifikovaně poradí.
  • Nebo nám Vaší představu, náčrt skříně, popis materiálů a doplňků, zašlete e-mailem nebo faxem s Vašimi kontaktními údaji do kterékoliv naší prodejny nebo studia. Vypracujeme Vám návrh s cenovou kalkulací, který Vám odešleme zpět e-mailem nebo faxem.

3. krok - zaměření a objednávka skříně

  • Výběr vestavěné skříně na míruPo výběru a odsouhlasení cenové i grafické nabídky vestavěné skříně, dělící příčky nebo skříně na míru, si v prodejně domluvíte návštěvu našeho technika, který provede zaměření přímo na místě. Dále Vám také poskytne poradenství pro nejoptimálnější řešení jak co nejlépe využít Váš prostor.
  • Po potvrzení závazné objednávky a potvrzení termínu montáže se již můžete těšit na Vaši novou vestavěnou skříň na míru.
  • Pro výrobu a dodání posuvných dveří pro dělící příčku je potřeba si po dohodě s naším prodejcem zajistit na vlastní náklady stavební přípravu prostoru, pro který budou dělící dveře určeny.

Úklid po montáži

Je pro nás samozřejmostí, že pro Váš klid a maximální spokojenost si po montáži naši montážníci po sobě uklidí.