KURT ROYCE - LOOM, sedací nábytek

sedací nábytek vysoké kvality, originální design, široká nabídka materiálů

Příroda

Kurt Royce pohovka UnicoPoužitý materiál na výrobu nábytku LOOM se získává z plantáží ve Skandinávii. Dřevo prochází plně ekologickým procesem na bázi celulózy. Produktem je vlákno tzv. „ART FIBER", ze kterého je utkána rohož na speciálních stavech (ang. LOOM).

Silné základy

Kurt Royce pohovka NovitaOsnovou loomové rohože je ocel. vlákno s opletenou celulózou, nebo pouze samotná celulózová fáze. Spojovacím materiálem je tenké pevné vlákno „ART FIBER".
Tato struktura dodává hotovému výrobku sílu, elastičnost, dlouhověkost a zároveň umožňuje výrobu rohoží různých rozměrů a výpletů.

Člověk a stroj v ideální harmonii

Výroba loomových rohoží je komplikovaným procesem s použitím pokročilých technologií výroby. Tyto procesy vyžadují použití speciálních strojů a znalostí. Surová rohož je vytvrzována impregnací, proto je elastická a velmi odolná na poškození a vlivy prostředí. Pro dosažení potřebných tvarů a vlastností vyžaduje zodpovědné zacházení, což lze dosáhnout pouze speciálně vyškolenými pracovníky.

KURT ROYCE - LOOM, sedací nábytek

Detaily a provedení - nekonečné možnosti

Loomová rohož není vše - správná kombinace materiálu např. kůží, látkových tapet (potahových látek) dodává každému kusu nábytku originalitu.

Živé barvy

Kurt Royce pohovka AltroNa loomové rohože je nanášen lak hydrodynamickou metodou. Tato metoda umožňuje rovnoměrné rozprostření laku v ploše i ve výpletu. Podle použitého odstínu se lak nanáší až ve třech vrstvách. Mezi jednotlivými vrstvami se používá tzv. „mezilakové broušení".

Ode dneška má jakost nové jméno - LLOYD LOOM

Kurt Royce pohovka NovitaNábytek LOOM působí pocitem měkkého příjemného materiálu, výplet nemá ostré hrany, které by rozdíraly oblečení. Nábytek nevrže, nedeformuje se, neztrácí tvar při sedání. Je dlouhověký,  i po desítkách let používání nevykazuje známky opotřebení a je to také velmi vhodný doplněk k našim výplním LOOM. 

KOMPLETNÍ FOTOGALERII SEDACÍHO NÁBYTKU KURT ROYCE - LOOM najdete zde.